Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie

matura z fizyki i matmy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 paweu37

paweu37

    Dyskretny

  • Użytkownik
  • 22 postów
0
Neutralny

Napisano 12.11.2007 - 21:48

Jestem w klasie maturalnej. Zamierzam zdawać fizykę i matematykę na rozszerzeniu. Szukam jakichś dobrych książek (tzw. repetytoriów) z tych przedmiotów. Zależy mi na tym, aby było przedstawione w nich wiele rozwiązań przykładowych zadań. Doradźcie mi coś. Z czego wy korzystacie???
Pozdrawiam
  • 0

Afroman

    Kombinator

  • Użytkownik
3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 Przemyslaw Lyzwa

Przemyslaw Lyzwa

    Operator całkujący

  • VIP
  • 315 postów
1
Neutralny
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12.11.2007 - 22:34

Co do fizyki to nie wiem nic.
Z matematyki znam tylko zbiór Kiełbasy, jednak tam nie ma rozwiązanych zadań. Jest trochę teorii.
  • 0
Na przykład nigdy nie zostaniemy matematykami, nawet znając na pamięć cudze dowody, jeśli nasz umysł nie jest zdolny do samodzielnego rozwiązywania jakichś problemów..." .
Kartezjusz
e^{2\pi i}-1=0

#3 JSB

JSB

    Operator całkujący

  • VIP
  • 484 postów
90
Mały Pomocnik III
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12.11.2007 - 23:21

fizyka klasycznie kruczek.
tam sa trude zadania nawet dla studentow ale w pelni rozwiazane
  • 0
Fizycy w odróżnieniu od matematyków używają matematyki w sposób inteligentny

\small Question: <br />What\,is\,the\,difference\,between\,theoretical\,physics\,and\,mathematical\,physics?\\<br />Answer:\,Theoretical\,physics\,is done\,by\,physicists\,who\,lack\,the\,necessary\,skills\,to\,do\,real\,experiments;\\mathematical\,physics\,is\,done\,by\,mathematicians\,who\,lack\,the\,necessary\,skills\,to\,do\,real\,mathematics.\\<br /> N.\, David\, Mermin


Pomogłem? Naciśnij Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

POLECAM

#4 pietkamm

pietkamm

    Operator całkujący

  • VIP
  • 444 postów
0
Neutralny
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16.11.2007 - 21:42

Fizyka..... :?
Nie żebym coś miał, ale to moja pięta... mam okropnego nauczyciela, a jak pomyśle, że będę ją zdawać to się zaczynam źle czuć! Będę ją zdawać bo idę na bio-chemię, a bez matury z fizy ani rusz! Mam nadzieję, że w LO będę mieć normalnego nauczyciela, a pierwsze co to od następnego roku szkolnego zapisuje się na korki z fizy!
Eh... co za życie :oops:
  • 0
"Zupełnie nie żądam od świata, aby wielbił moje zalety. To byłaby zaledwie sprawiedliwość. Chcę, aby wielbił moje wady".