Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie
        LICEUM        

Matura z fizyki 2019



  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Eteshi

Eteshi

    Nowicjusz

  • Jr Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralny
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23.01.2018 - 15:51

Witam,

chciałbym prosić o pomoc i kilka porad odnośnie matury z fizyki - jestem obecnie w trzeciej klasie technikum i w czwartej, czyli w roku 2019 będę pisał maturę. W szkole nie mam już żadnych lekcji fizyki, więc przygotowuję się na własną rękę. Zacząłem tak właściwie od zera, nie pamiętam prawie niczego z poprzednich lat, a i wtedy nie przykładałem do nauki zbyt dużej uwagi (czego bardzo żałuję). Przerabiam podręczniki "Z fizyką w przyszłość" wydawnictwa ZamKor. Robię także zadania ze zbioru Krzysztofa Chyli i Mendla (tutaj nie wszystkie zadania udaje mi się niestety zrobić). Posiadam też zbiór zadań Kruczka, ale zadania są w nim dla mnie jak z kosmosu... Myślałem również nad zakupem książek z serii "Teraz matura" Nowej Ery (repetytorium i/lub Vademecum). Może mógłbym utrwalać i uzupełniać informacje wyniesione z książek "Z fizyką w przyszłość". Prosiłbym Was o pomoc z doborem podręczników i materiałów do nauki. Jakie zbiory zadań i podręczniki będą dobre, by porządnie przygotować się do matury? Macie może jeszcze jakieś wskazówki co do nauki?

Pozdrawiam.


  • 0

Afroman

    Kombinator

  • Użytkownik
3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 asia.misiak94

asia.misiak94

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18.06.2020 - 21:05

była dużo prostsza niż w 2018


Użytkownik Jarekzulus edytował ten post 19.06.2020 - 12:15
SPAM

  • 0