Skocz do zawartości

•  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie

oryginalny prezent na parapetówkę

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cypiszan

cypiszan

Nowicjusz

• Jr Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 27.07.2017 - 10:27

Witam tak jak w temacie powyżej, szukam nowoczesnego stylowego prezentu na parapetówkę dla przyjaciółki.
W ostatnim czasie wypatrzyłem oryginalne filiżanki do espresso firmy Ring, szkoda tylko że w zestawie są 4 szt, mogłoby być ich 6, innym ciut droższym prezentem byłby też wazon decade lub misa Blow Up na owoce. Co o ty sądzicie? oczywiście czekam na wasze inne propozycje

Użytkownik Jarekzulus edytował ten post 27.07.2017 - 13:52
linki bee

• 0

Afroman

Kombinator

• Użytkownik
3

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 marak

marak

Nowicjusz

• Jr Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny

Napisano 19.09.2018 - 11:29

Zależy od tego kim jest twoja przyjaciółka. Dobrze wiem, że mojej przyjaciółce przydałby się budzik, ponieważ zawsze spóźnia się na spotkania przynajmniej godzinę. Może gdyby miała dobry budzik byłaby bardziej punktualna.

• 0

#3 daniel3341

daniel3341

Nowicjusz

• Jr Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 01.10.2018 - 11:27

Ostatnio swojemu koledze kupiłem na parapetówkę bardzo fajny prezent. Były to po prostu meble.

_____________________________________________________________________________________
Księgarnia językowa anchor

Użytkownik Jarekzulus edytował ten post 01.10.2018 - 19:23

• 0

#4 IH1999

IH1999

Nowicjusz

• Jr Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralny

Napisano 26.10.2018 - 12:01

Zależy od tego kim jest twoja przyjaciółka. Dobrze wiem, że mojej przyjaciółce przydałby się budzik, ponieważ zawsze spóźnia się na spotkania przynajmniej godzinę. Może gdyby miała dobry budzik byłaby bardziej punktualna.

Czy Twoja i moja przyjaciółka to ta sama osoba? Znam to doskonale! Niestety zakup budzika jako prezent urodzinowy się nie sprawdził... Wciąz się spóźnia.

Kwiat doniczkowy jest zawsze dobrym prezentem. Albo ciepły ozdobny kocyk na zbliżające się zimowe wieczory.

Użytkownik Jarekzulus edytował ten post 26.10.2018 - 16:42

• 0