Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie

Wybory pażdziernik 2007 - +/-


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kto Twoim zdaniem wygra wybory? (9 użytkowników oddało głos)

  1. PO (7 głosów [77.78%])

    Procent z głosów: 77.78%

  2. PiS (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

  3. LiD (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. inna partia (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

Głosuj

#1 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29.09.2007 - 16:24

Witam Was!

Jak zauważyliście mamy niezłą "jatkę" przedwyborczą. Walka na spoty reklamowe osiągnęła podwójne dno i tak się zastanawiam kiedy w końcu ktoś zacznie mówić co realnie zamierza zrobić by zaczęło sie nam żyć lepiej. Ja wiem że  \frac {3}{4} tych obietnic nigdy się nie spełni, ale zawsze to lepsze niż ta szaleńcza agresja bijąca ze spotów reklamowych. A Wy co sądzicie o całej tej sytuacji? Macie faworytów tego pojedynku? Bo dla mnie to jak wybór miedzy pogryzionymi kapciami a dziurawymi skarpetami. :cry:
  • 0

Afroman

    Kombinator

  • Użytkownik
3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 Gość_sisi_*

Gość_sisi_*
  • Gość

Napisano 29.09.2007 - 16:34

Ta kampania jak na razie nie przyniosła nic konkretnego, ja osobiście nie wiem jakie propozycje mają poszczególne partie - wszyscy potrafią się tylko wzajemnie oskarżać i obrażać. To wszytko zaczyna powoli sięgać dna. Kto zwycięży - nie wiem, prawdę mówiąc "Ci są źli, a tamci nie lepsi".
  • 0

#3 MarkII

MarkII

    Operator całkujący

  • VIP
  • 487 postów
22
Mały Pomocnik I
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29.09.2007 - 20:04

Ciekaw jestem jak rozłożyłyby sie głosy, gdyby na wyborach można było głosować przeciwko wszystkim kandydatom, zamiast wybierać mniejsze zło :arrow:
  • 0
David Hilbert (1862-1943) wybitny niemiecki matematyk zapytany o jednego z byłych uczniów odpowiedział: "Ach, ten, został poetą. Na matematyka miał zbyt mało wyobraźni".

#4 pietkamm

pietkamm

    Operator całkujący

  • VIP
  • 444 postów
0
Neutralny
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21.10.2007 - 22:21

No i proszę. Koniec kaczyzmu... :)
  • 0
"Zupełnie nie żądam od świata, aby wielbił moje zalety. To byłaby zaledwie sprawiedliwość. Chcę, aby wielbił moje wady".

#5 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22.10.2007 - 06:45

Mam nadzieje, że nowa władza wykaże się dużą odpowiedzialnością i przyczyni się do zmniejszenia podziałów w naszym narodzie. Liczę też na to, że w polityce międzynarodowej w końcu do głosu dojdzie dyplomacja, a nie grożenie palcem sąsiadom. Bądźmy realistami: nie stać nas na "wojnę towarową" z Rosją, wojnę o most energetyczny z Litwą, na brak poparcia ze strony Niemiec.
Może w końcu ustanie "szukanie haków" na przeciwników!? Eh..... marzyciel ze mnie. Ale przecież ludziom trzeba ufać i dawać szansę by mogli się wykazać.

Chcę wierzyć i wierzę że będzie lepiej w przeciwnym wypadku Anglia czeka na mnie :cry:
  • 0