Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najważniejsze rozdziały fizyki w gimnazjum

Ten temat został zarchiwizowany. Nie można odpowiadać w tym temacie.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Savail

Savail

Wymierny

• Użytkownik
  • 63 postów
1
Neutralny

Napisano 05.09.2010 - 13:46

Witam
Za 2 tygodnie mam sprawdzian z trzech lat gimnazjum z fizyki ;/ i zupelnie nie wiem co powininenem sobie przypomnac i czego powininenem sie nauczyc.... Moze moglby ktos podac najwazniejsze rozdzialy fizyki w gimnazjum?

Afroman

Kombinator

• Użytkownik
3

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 Oluunka

Oluunka

Wielki Analityk

• +Mods
  • Redaktor
  • 1258 postów
437
Instruktor II

Napisano 05.09.2010 - 14:12

Witam
Za 2 tygodnie mam sprawdzian z trzech lat gimnazjum z fizyki ;/ i zupelnie nie wiem co powininenem sobie przypomnac i czego powininenem sie nauczyc.... Moze moglby ktos podac najwazniejsze rozdzialy fizyki w gimnazjum?

W zasadzie wszystko jest ważne, ale na pewno przerobiłabym dynamikę i kinematykę, bo pojawiają się zawsze, nie zaszkodzi też przerobienie informacji o prądzie elektrycznym , może też obrazy otrzymywane za pomocą zwierciadeł i jakieś podstawy fal... Ale tak naprawdę to wszystko się może pojawić.

Regulamin

MimeTex

Jeśli klikniesz znak rep_up.png powiesz DZIĘKUJĘ !

#3 Tomalla

Tomalla

=-.-= Spatter Guy =-.-=

• $Jr Admin
  • Redaktor
  • 3185 postów
1015
Starszy Wykładowca I

Napisano 05.09.2010 - 14:57

Kinematyka, dynamika, termodynamika, elektryczność, magnetyzm, elektromagnetyzm, fale, drgania, podstawy akustyki ( np. rezonans mechaniczny, drgania własne ... ) zwierciadła, soczewki, równania soczewek i zwierciadeł, światło jako fala elektromagnetyczna, o ciśnieniu i gęstości chyba nie muszę wspominać? Dołączona grafika Ogólnie rzecz biorąc to trochę tego było w całym gimnazjum ...
________
Nie rozwiązuję zadań poprzez PMy!
Nie zaśmiecać mi skrzynki odbiorczej wiadomościami typu "pomóż mi w następnym zadaniu" etc.
Tego typu wiadomości będę po prostu ignorował i od razu usuwał.

=-.-= ToMaLlA - General Modder in games with QuaKe 3 and DooM III EnGiNes =-.-=

#4 Savail

Savail

Wymierny

• Użytkownik
  • 63 postów
1
Neutralny

Napisano 05.09.2010 - 15:22

Ok macie moje podziekowania ^^

Tematy podobne do: Najważniejsze rozdziały fizyki w gimnazjum     x

Partnerem technologicznym jest dhosting.pl      Współpracują z nami     PortalMatematyczny.pl