Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie
        STUDIA        

Dyskusja na temat gotowców, pomocy innym i ogólnie o rozumieniu świata

rachunek całkowy matematyka

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:08

Ostatnio na Shoutbox'ie wywiązała się ciekawa dyskusja. Wszystko zaczęło się o od....a może lepiej sami zorientujecie się czytając poniższe fragmenty. Gorąco zapraszam do dalszej dyskusji.



16:59) matma4u : Witam serdecznie wszystkich
17:00) matma4u : właśnie czytam Wasze wypowiedzi i muszę powiedzieć kilka słów od siebie
17:00) Oluunka : witamy wilekiego wszechmocnego :)
17:01) matma4u : Tak dla jasności: nie konkurujemy z matematyka.pl ani z żadnym innym forum o podobnej tematyce
17:02) matma4u : Tworzymy swoją własną "unikalną atmosferę" i bronimy jej.
17:03) rozasklodowska : Dlatego może jesteście najsłabsi...
17:03) Oluunka : dlatego może jest tu najprzyjemniej
17:03) Oluunka : nie liczy się ilość tylko jakość
17:04) matma4u : Dlatego wszelkiego typu porównania do matematyka.pl są nie na miejscu. Internet jest tak wielki, że dla każdego znajdzie się miejsce.
17:04) Oluunka : przykro że tego nie pojmujesz
17:04) rozasklodowska : No właśnie widzę :D Jak 5 osób tworzy całe forum :D
17:04) rozasklodowska : No jakość widzieliśmy. Musiałem Was poprawiać...
17:06) rozasklodowska : Miki też Was poprawiał, ale jakoś nie potrafiliście się przyznać do błędu :P
17:07) matma4u : Jeśli próbujesz swoimi wypowiedziami coś uzyskać to srogo się zawiedziesz, nikt z nas nie będzie udowadniał że nie jest wielbłądem
17:09) rozasklodowska : Ale tutaj nie ma czego dowodzić :D Tylko dziwne jest to, że naszych rad nie chcecie przyjąć :D Bo dzięki tym radom nasze forum jest najsilniejsze ;]
17:11) Oluunka : nieee, wasze forum jest po prostu pierwsze z brzegu, a to nie znaczy lepsze. Każdy idiota potrafi wpaść na to, na pewno będzie coś o matematyce jak wpisze hasło "matematyka", a że wy to macie w nazwie...
17:13) rozasklodowska : hhaahahah a wiesz czemu jest pierwsze z brzegu? hahhaha. I mamy mieć w nazwie słoń?? Macie matma w nazwie :D I Waszą stronkę też jest łatwo znaleźć. Tylko dziwne jest to, że do nas się ludzie zgłaszają a nie do Was ;]
17:13) matma4u : Tak ogromnie cieszę się, że Wasze forum jest najsilniejsze - to fakt niezaprzeczalny Jesteście najstarszym forum matematycznym w Polskim internecie i chylę przed Wami czoło.
17:13) matma4u : Matematyka jest "piętą Achillesa" wśród polskiej młodziezy
17:14) matma4u : i każda forma pomocy mogąca zmienić ten stan rzeczy jest mile widziana
17:15) rozasklodowska : Ale Wy nie zmieniacie tego stanu rzeczy!! I to jest wasz problem. Gdybyście nie mieli mentalności bota to by się Was nikt nie czepiał.
17:16) rozasklodowska : A tak to siedzicie i czekacie na serię zadan : całka 1 2 3 4 5 6 7 78 12033030 . I myślicie , że komuś pomogliście. Właśnie nie. Poszerzyliście jedynie lenistwo danej osoby
17:16) rozasklodowska : Bo ta osoba jak zakłada 10 takich samych tematów to nie mysli. Tak samo jak wasz użytkownik Lost, super matematyk co 10 takich samych przykładów z każdego działu wrzuca...
17:17) matma4u : rozasklodowska jest takie powiedzenie, że najbardziej grzeszy ten co nic nie robi, nie próbuje zmieniać. Czy my wybraliśmy właściwą drogę? - nie nam oceniać. Niech oceniają Ci, którzy korzystali z naszej pomocy.
17:18) rozasklodowska : No i gdzie Oni są?? Bo od 3 miesięcy macie pustkę. Wiesz czemu? Bo nikt nie pootrzebuje prac domowych....wstyd
17:19) matma4u : Przepraszam Cię za taki stan rzeczy, jest mi ogromnie głupio. (ukryta ironia) Dziękuję za krytykę.
17:21) matma4u : Czy jeszcze chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi?
17:21) Oluunka : Taaa, w zasadzie to chyba będę przez to chodzić z papaierową torbą na głowie, bo jakoś źle się czuję z tym, zę należę do tak dennego forum...
17:21) rozasklodowska : heheheh Więc następnym razem nie gadaj głupot, że pomagasz komuś, ok? :D
17:22) rozasklodowska : Oluunka torba na głowę Ci się przyda z innego powodu :D
17:22) matma4u : Bo jeśli nie to w końcu moglibyśmy zakończyć ŧę bezowocną dyskusje.
17:23) Oluunka : Tak? Z jakiego, bo jestem bardzo ciekawa...
17:23) rozasklodowska : No nie. gadajmy dalej. Bo tutaj ludzie chcieli dyskusji o gotowcach :D zatem? ;]
17:23) niki87 : jestem za, moze skończy sie ta dyskusja ?? nie podoba się to wyjdź stąd i nie wracaj ooo
17:23) matma4u : rozasklodowska krytyka jest zgodna z naszym regulaminem, ale obrażanie innych użytkowników już nie, nawet w formie mało wyszukanych żartów.
17:24) rozasklodowska : hmmmm domyśl się :D ( wow....nie dziwię się, że jesteś na tym forum...)
17:24) rozasklodowska : matma4u no to zacznij swoich modów rozliczać :D
17:24) Oluunka : nie życzę sobie takich tekstow, nawet mnie nie znasz]
17:24) matma4u : O gotowcach... zatem kontynuuj.
17:25) rozasklodowska : No wreszcie dziewczyna zrozumiała.
17:26) rozasklodowska : Weżmy przykład: http:// matma4u.pl/forum/51-kombinacje-permutacje-wariacje-prawdopodobienstwo-warunkowe-zdarzenia-niezalezne/
17:26) matma4u : rozasklodowska jesteś gościem w "moim" domu, ale to nie zmienia faktu, że kultura obowiązuje Cię w dalszym ciągu.
17:26) rozasklodowska : Mamy 12 takich samych zadań. Czy taki gotowiec komuś pomoże?
17:26) rozasklodowska : No to przecież dalej prowadzę dyskusję. Już Olenki nie ruszam :D
17:27) rozasklodowska : Osoba, która wstawia te gotowce dostaje te śmieszne punkty, ale czy tak naprawdę ta osoba pomogła?
17:28) rozasklodowska : Zastanówmy się na chwilę. Gdyby pomogła to osoba zakładająca temat by potrafiła sobie poradzić z innymi tego typu zadaniami.
17:28) matma4u : A może zadajmy to pytanie w innej formie: czy to może komuś zaszkodzić? a jeśli tak to w jaki sposób?
17:28) rozasklodowska : No rozumiem, że jeszcze z jednym miałaby problem. Ale 12???
17:28) rozasklodowska : Może zaszkodzić. Już tłumaczę.
17:29) matma4u : Patrzysz tylko przez wąską dziurkę od klucza, spróbuj poszerzyć horyzont
17:29) matma4u : Pomyśl tak,
17:29) rozasklodowska : Taka osoba zakoduje sobie, że nawet jak się nie będzie uczyć to tak czy siak zda. Bo w liceum często nauczyciele praktykują taką zasadę, że wystarczy zrobić jakąś pracę domową i się dostaje pozytywną ocenę.
17:29) rozasklodowska : Jest to wybór tej osoby. Ok. Ale Wy dajecie tej osobie taki wybór.
17:30) rozasklodowska : A wystarczy nakierować taką osobę. Takie nakierowanie jest bardziej pożyteczne, bo taka osoba chociaż trochę sama pomyśli..
17:30) rozasklodowska : A Wy dajecie takiego gotowca i cieszycie się, że niby pomogliście.
17:31) rozasklodowska : Nie pomogliście. Skrzywdziliście taką osobę. Bo większość Waszych użykowników to dzieciaki, które mało myślą jeszcze
17:31) rozasklodowska : A Wy takim dzieciakom pokazujecie, że zawsze ktoś za nich odwali robotę....no wstyd.
17:31) matma4u : często jeden użytkownik pisze to samo na wielu forach, po co? Po to by otrzymać konkretne rozwiązanie w sposób możliwie szybki. To jest główny motyw. Zauważ, że jeśli nigdzie nie otrzyma takiego "gotowca" to pójdzie do szkoły i "zerżnie" od kogoś.
17:32) rozasklodowska : No matma4u. Czekamy na Ciebie ;]
17:33) rozasklodowska : Niekoniecznie. Bo w szkole każdy dzieciek dostaje inny zestaw zadań ( szczegolnie na poprawkę )
17:33) rozasklodowska : No i co to za tłumaczenie jest? Jeśli ja go nie zabiję to ktoś i tak go zabiję?
17:33) matma4u : Bo "on" nie chcę, nie ma czasu, nie ma ochoty itp. na naukę. My nie jesteśmy księdzem w konfesjonale, nie osądzamy ludzi za to, że są tacy a nie inni. My pozostawiamy im wolność wyboru, rozumiesz?
17:34) rozasklodowska : No kurde. Robicie źle, bo taki gówniarz np dostanie dzięki Wam ocenę 5, a inny uczeń, który sam to robił nie dostanie żadnej oceny...
17:34) matma4u : Jeśli ktoś chcę wskazówkę do zadania to prosi o to w sposób czytelny pisząc "proszę naprowadzić mnie na trop"
17:35) rozasklodowska : Jak nie ma ochoty robić zadań?Jest to Jego OBOWIĄZEK . I jak nie ma czasu? Idzie się upić z kolegami bo jakiś baran mu da gotowca. I jeśli ktoś z Twojego towarzystwa chce popełnić samobójstwo to odradzasz mu to czy dajesz mu wolność wyboru?
17:36) matma4u : Ale to co Ty próbujesz tu powiedzieć ociera się o "ubezwłasnowolnienie". Każdy wie dobrze, że palenie szkodzi i zabija i co z tego? I tak każdy dokona "swojego" wyboru
17:36) rozasklodowska : Jak komuś się nie chce uczyć to na cholerę siedzi taki czlowiek na studiach?
17:37) rozasklodowska : No dobrze. Tylko Wy umożliwiacie takim ludziom popełnianie takich błędów.
17:37) matma4u : Widocznie ma kasę i stać go na to. Nie popieram takiej postawy, ale staram się żyć rzeczywistością.
17:37) rozasklodowska : I nie narzekajcie, że nasz kraj wygląda jak wygląda. Gdy ludzie przechodzą z klasy do klasy, właśnie przez takich ludzi jak Wy
17:38) rozasklodowska : No sorry, ale ten człowiek studiuje za nasze pieniądze? ;]
17:38) rozasklodowska : Nie wiesz tego? :D i ostatnia wypowiedź bez ?
17:39) matma4u : A Ty wiedziałeś, że palenie szkodzi, picie alkoholu również itp, zapewne w Twojej rodzinie i gronie najbliższych Ci osób słyszałeś i byłeś proszony o to by tak nie robić i co powstrzymało Cię to przed tym krokiem?
17:39) rozasklodowska : dziwię się, że popieracie taką postawę. Gdy będziecie mieli dzieci też pozwolicie im na to, zeby dostawali takie gotowce? Czy będziecie ich motywować do pracy?
17:40) rozasklodowska : Powtrzymało. A na bank ograniczyło to moje picie. Bo palić nigdy nie paliłem ;]
17:41) matma4u : ale odpowiedz mi na poprzednie pytanie, zarzucasz mi bierność, ale aby kogoś osądzać samemu trzeba być bez skazy
17:41) rozasklodowska : Nie musicie się tutaj bawić w rodziców, ale nie róbcie z siebie botów. No trochę szacunku do siebie.
17:41) matma4u : czy możesz tak o sobie powiedzieć, być przykładem wzorowych postaw?
17:42) rozasklodowska : na które pytanie? I nikogo tutaj nie osądzamy!! :D Po prostu trzeba MYŚLEĆ o konsekwencjach swoich działań. Wy tego nie robicie.
17:42) rozasklodowska : No ja nigdy nie ściągałem i nie korzystałem z żadnego forum. Więc jestem dobrym wzorcem. szczególnie gdy bardzo dużo na tym zyskałem :D
17:43) matma4u : tak nawiasem, muszę Ci coś powiedzieć, naprawdę szczerze: bardzo dobrze rozmawia mi się z Tobą, lubię inteligentnych ludzi
17:44) matma4u : Ale zauważ, że każdy jest inny
17:45) matma4u : to bywa i jest irytujące, ale wolność wyboru opiera się na tolerancji
17:45) rozasklodowska : Cieszę się..... nie bardzo . Do tematu wracamy.
17:46) rozasklodowska : No zgadza się. Ja jestem zwolennikiem wolności i uczciwości.
17:46) matma4u : nie możemy i nie mamy prawa zmieniać każdego na swoje upodobanie
17:46) rozasklodowska : A Wy tej uczciwości nie macie. Bo jak się Wam wskaże błąd to banujecie człowieka. Jak się Wam mówi co się dzieje dzięki waszym gotowcom też nie potraficie zrozumieć.
17:47) rozasklodowska : No jak ktoś ma upodobanie, żeby oszukiwać to też będziesz go tak tłumaczył?
17:49) matma4u : ale nie zrozumiałeś w dalszym ciągu nic z mojej wypowiedzi, ktoś nie rozumie Ciebie, Ty nie rozumiesz kogoś innego. Każdy ma prawo do tego, do własnego osądu tej samej sytuacji, że Ty ją negujesz spoko, rozumiem bo masz do tego prawo. Tak samo podchodzę do drugiej strony.
17:50) rozasklodowska : No tak. Tylko Twoje rozumienie jest błędne. I to staram Ci się wytłumaczyć.
17:50) matma4u : Ja nikogo nie osądzam. Lubię ludzi i do każdego podchodzę przyjacielsko.
17:51) matma4u : Niech każdy rozwija się na swój własny sposób.
17:52) rozasklodowska : A ja nazywam rzeczy po imieniu.
17:52) rozasklodowska : No to właśnie Wy ten rozwój niszczycie...
17:54) matma4u : Masz zapędy na "boga" :D O wszystkim mówisz tak jakbyś wszystko wiedział, a może właśnie możliwość popełniania błędów pomaga rozwijać się ludziom.
17:54) rozasklodowska : Tylko Wy tej możliwości popełniania błędów nie dajecie ludziom :D Bo robicie błędy za nich :D
17:55) matma4u : To właśnie powoduję, że świat rozwija się.
17:56) matma4u : My robimy swoje błędy, oni swoje a Ty swoje - w przyszłości może okazać się, że dzięki temu powstanie coś wielkiego lub też nie.
17:57) matma4u : Żyjemy w społeczności w oparciu o szereg zależności, których czasem nie rozumiemy lub nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia.
17:58) matma4u : Dlatego nie jestem taki rygorystyczny w swoich osądach, z góry zakładam, że mogę mylić się, ale również i to, że mogę mieć rację.
17:59) matma4u : Czy masz coś przeciwko bym umieścił ten wątek na forum, dzięki temu będzie łatwiej połapać się w tym co kto powiedział
18:02) rozasklodowska : No właśnie Oni nie robią błędów. Przepisują bezmyślnie to co Wy napiszecie. No to jeśli zakładasz, że masz rację to daj dowód na to :D jeśli chccesz to możesz stworzyć z tego temat. Nie mam nic przeciwko.


  • 1

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


Afroman

    Kombinator

  • Użytkownik
3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:12

No to boty zapraszam i dawajcie swoje argumenty ;]
  • -5

#3 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:17

No to boty zapraszam i dawajcie swoje argumenty ;]



Proszę Cię o kulturę, nie obrażaj innych. To już moje ostatnie ostrzeżenie. Tak jak pisałem wcześniej krytyka jest zgodna z regulaminem tego forum, ale obrażanie użytkowników już nie. I mimo tego, że dyskusja z Tobą dostarcza mi wiele tematów do przemyśleń to następne złamanie regulaminu (pkt 11) skończy się banem.
  • 1

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#4 Oluunka

Oluunka

    Wielki Analityk

  • +Mods
  • Redaktor
  • 1274 postów
439
Instruktor II
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27.08.2010 - 17:19

No to boty zapraszam i dawajcie swoje argumenty ;]


A ja nie będę z Tobą dyskutować. Wolę rozmowy z ludźmi posiadającymi odrobinę kultury...
  • 1

Regulamin

MimeTex


Jeśli klikniesz znak rep_up.png powiesz DZIĘKUJĘ !


#5 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:21

Proszę Cię o kulturę, nie obrażaj innych. To już moje ostatnie ostrzeżenie. Tak jak pisałem wcześniej krytyka jest zgodna z regulaminem tego forum, ale obrażanie użytkowników już nie. I mimo tego, że dyskusja z Tobą dostarcza mi wiele tematów do przemyśleń to następne złamanie regulaminu (pkt 11) skończy się banem.


A gdzie tutaj jest obraza? Fakt stwierdzam. Mogę to uzasadnić

A ja nie będę z Tobą dyskutować. Wolę rozmowy z ludźmi posiadającymi odrobinę kultury...


No to po się odzywasz???
  • -2

#6 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:22

A gdzie tutaj jest obraza? Fakt stwierdzam. Mogę to uzasadnić



No to po się odzywasz???



Masz mnie za idiotę?
  • 1

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#7 Oluunka

Oluunka

    Wielki Analityk

  • +Mods
  • Redaktor
  • 1274 postów
439
Instruktor II
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27.08.2010 - 17:23

A gdzie tutaj jest obraza? Fakt stwierdzam. Mogę to uzasadnić


A obraza jest tu, że każdy z nas ma tutaj swojego nicka nie bez powodu. Jeżeli uwielbiasz aż taką wolność to może ja będę do ciebie mówiła przez "kretyn". Widzisz? Nie jest miło. Więc używaj nicków i kulturalnych zwrotów.
  • 1

Regulamin

MimeTex


Jeśli klikniesz znak rep_up.png powiesz DZIĘKUJĘ !


#8 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:23

Masz mnie za idiotę?


Tak szczerze? :D

Bot to jest obraza? Udowodnij to
  • -1

#9 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:25

Jeżeli uwielbiasz aż taką wolność to może ja będę do ciebie mówiła przez "kretyn".


I też pewnie można to udowodnić. (tak jak próbujesz to zrobić ze słowem "boty") Dlatego nie obrażaj mojej inteligencji, rozmawiajmy ze sobą odnosząc się do siebie z szacunkiem.
  • 1

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#10 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:26

I też pewnie można to udowodnić. (tak jak próbujesz to zrobić ze słowem "boty") Dlatego nie obrażaj mojej inteligencji, rozmawiajmy ze sobą odnosząc się do siebie z szacunkiem.


No to zrób to. Jeśli ktoś automatycznie robi daną czynność to jest botem..
  • -2

#11 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:27

Samo "boty" nie jest obraźliwe, ale Ty je używasz w konkretnej sytuacji, która jasno wskazuje na negatywne znaczenie tego słowa w stosunku do osób do których jest skierowane.
  • 1

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#12 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:29

Samo "boty" nie jest obraźliwe, ale Ty je używasz w konkretnej sytuacji, która jasno wskazuje na negatywne znaczenie tego słowa w stosunku do osób do których jest skierowane.


Boty - osoby , które robią daną czynność automatycznie. Takie bezmyślne stworzenia.
  • -2

#13 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:32

*
Najwyższa ocena

A tak dla ścisłości:

Bot to program wykonujący pewne czynności w zastępstwie człowieka. Czasem jego funkcją jest udawanie ludzkiego zachowania.


Jak widać, używając tego słowa sugerujesz, że wybrani użytkownicy nie są "w pełni wartościowymi ludźmi". Bo nie można udawać "bycia człowiekiem" będąc nim. Logiczne prawda?
  • 5

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#14 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:34

A tak dla ścisłości:


Jak widać, używając tego słowa sugerujesz, że wybrani użytkownicy nie są "w pełni wartościowymi ludźmi". Bo nie można udawać "bycia człowiekiem" będąc nim. Logiczne prawda?


To zależy czym jest prawdziwe człowieczeństwo. Dla mnie takie automatyczne odpowiadanie podchodzi pod bycie botem. Przykro mi. Ale nie o tym mieliśmy gadać ;] Na te argumenty czekam.
  • -4

#15 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:39

Możesz rozumieć przez to słowo co tylko chcesz, ale nie jest to ważne. Ważne jest to, że kierując je do określonej grupy użytkowników, powodujesz że czują się obrażeni, a na to nie mogę pozwolić
  • 2

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#16 Gość_rozasklodowska_*

Gość_rozasklodowska_*
  • Gość

Napisano 27.08.2010 - 17:43

Możesz rozumieć przez to słowo co tylko chcesz, ale nie jest to ważne. Ważne jest to, że kierując je do określonej grupy użytkowników, powodujesz że czują się obrażeni, a na to nie mogę pozwolić


A jak napiszę , że są słabymi matematykami to też ich obrażę? ? ? Fakt stwierdzę :D I robisz off-topic. Więc pisz na temat ;]
  • -2

#17 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27.08.2010 - 17:48

*
Najwyższa ocena

A jak napiszę , że są słabymi matematykami to też ich obrażę? ? ? Fakt stwierdzę :D I robisz off-topic. Więc pisz na temat ;]

A temat brzmi: Dzyskusja na temat gotowców, pomocy innym i ogólnie o rozumieniu świata - coś dodać?

Nie mnie pytać o to. Mogę tylko zacytować:

Dyskusja (łac. discussio - roztrząsanie) - jeden ze sposobów wymiany poglądów (poparty argumentami) praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk.

Bardziej sformalizowaną formą dyskusji (i toczoną zwykle przez bardziej kompetentne grono lub wybranych uprzednio przedstawicieli) jest debata (np. debata parlamentarna).

Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom między ludźmi


Czy używając sformułowania "słabymi matematykami" uważasz, że zapobiegasz konfliktowi?

Uwaga!


Niestety użytkownik rozasklodowska nie może już kontynuować dyskusji, ponieważ po sprawdzeniu adresu IP okazało się że już wcześniej występował na forum pod nickiem miodzio1988, a konto to zostało zablokowane (zbanowane), co należy rozumieć w następujący sposób: jest Persona non grata na tym forum i założenie nowego konta nic nie zmienia.


  • 4

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.