Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie
- - - - -

Propozycje


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arczi

Arczi

    Operator całkujący

  • Redaktor
  • 340 postów
104
Pomocnik I
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11.04.2009 - 08:20

Już wcześniej wiele osób proponowało pewne zmiany, pewne ulepszenia. W związku z tym postanowiłem stworzyć ten temat. Oto niektóre z nich:

1. a) Przede wszystkim chciałbym napisać, że tworzenie jakiejś pracy w ramach Tomiku nie musi być indywidualne. Wiadomo, że w grupie czasami pracuje się lepiej. Jeśli ktoś chciałby przygotować referat w grupie, to oczywiście jest taka możliwość.

1. b) W ramach tego punktu mogę również sam pomóc w przygotowaniu pracy osobie, która byłaby zainteresowana współpracą. Z tym, że nie będę wówczas współautorem pracy, a raczej 'opiekunem'. Zainteresowany osoby mogą do mnie pisać, a w miarę wolnego czasu mogę pomóc, doradzić. Stawiam jednak na Waszą inwencję, pomysłowość i pracę, dlatego będę tylko redagował i wspomagał.

2. Potrzebna jest również strona tytułowa Tomiku, bądź też logo charakterystyczne tylko dla tej pozycji, czyli Tomiku Młodych matematyków. Jeśli ktoś chciałby wspomóc w tej kwestii, to proszę do mnie napisać.

3. Kolejna sprawa, to termin powstania wersji roboczej Tomiku. Zbliżają się egzaminy, testy, kolokwia, więc nie wszyscy mają czas, aby się tym zająć. W związku z tym proponuję, aby wersja robocza powstała najpóźniej do końca września. Oczywiście termin ten jest ruchomy w obie strony. Jeśli wszystkie prace dotrą szybciej, to powstanie Tomik przed tym terminem. Jeśli ktoś zgłosi, że pracę nadeśle w połowie października, to poczekam z wersją roboczą, na tą ostatnią pracę.

4. W jednym z postów użytkownik Forum zapytał, czy można napisać pracę w języku angielskim. W związku z tym chciałbym zaproponować anglojęzycznemu forum współpracę z Naszym Forum w tworzeniu tego projektu. Jeśli oczywiście pomysł ten będzie przez Was poparty. Przygotowywane prace w języku angielskim zostałyby zamieszczone z polskim tłumaczeniem.

5. Jest jeszcze jedna propozycja z mojej strony. Chęci i pomysł, to czasami za mało, aby coś zrobić - potrzebne jest wsparcie. Ja te wsparcie otrzymałem od Administratora tego forum, w związku z tym chciałbym w Tomiku na samym początku podziękować za tą pomoc. Tylko w ten sposób mogę wyrazić swoje podziękowania za pomoc w realizacji tego projektu.

Komentarze do powyższych punktów oraz inne pomysły mile widziane!
  • 0

Afroman

    Kombinator

  • Użytkownik
3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 matma4u

matma4u

    Admin Wszechmocny :)

  • Administrator
  • Redaktor
  • 1224 postów
441
Instruktor II
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11.04.2009 - 12:05

Jest jeszcze jedna propozycja z mojej strony. Chęci i pomysł, to czasami za mało, aby coś zrobić - potrzebne jest wsparcie. Ja te wsparcie otrzymałem od Administratora tego forum, w związku z tym chciałbym w Tomiku na samym początku podziękować za tą pomoc. Tylko w ten sposób mogę wyrazić swoje podziękowania za pomoc w realizacji tego projektu.


Serdecznie dziękuję za te miłe słowa i mogę zapewnić w imieniu całego Zespołu, że będziemy w dalszym ciągu w każdy możliwy sposób promować tą inicjatywę.

Chcę również podkreślić fakt , że to nie tylko było wsparcie z mojej strony, ale również ze strony całego Zespołu Forum Matematyk.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i kolejnych części tomików.
  • 0

Regulamin

.

MimeTeX

.

Możesz dać innemu użytkownikowi pochwałę klikając na znak Dołączona grafika przy jego poście.


#3 Arczi

Arczi

    Operator całkujący

  • Redaktor
  • 340 postów
104
Pomocnik I
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18.02.2010 - 21:44

Nowe propozycje w kwestii Referatów:

1. Powstanie lista osób wraz z przypisanym referatem, który opracowują (taka osoba zostanie umieszczona na liście w momencie potwierdzenia, że rozpoczyna pisanie pracy). Mam nadzieję, że osoby z poprzedniej listy również nadeślą referaty, które chciały napisać ;)

2. Prace można składać w dowolnym terminie. Nie ma terminu ostatecznego.

3. Prace można pisać indywidualnie, jak i w grupie.

4. Proszę nie pytać o korzyści finansowe. Jest to projekt, który ma promować matematykę!
  • 0





Tematy podobne do: Propozycje     x