Skocz do zawartości

•  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Referaty Młodych Matematyków - Tomik I

matematyka

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Arczi

Arczi

Operator całkujący

• Redaktor
  • 340 postów
104
Pomocnik I

Napisano 07.03.2009 - 08:25

Wiele młodych osób ma pewne ciekawe pomysły na napisanie interesującego referatu z matematyki. Czasami jednak brakuje kogoś, kto mógłby taką osobę pokierować, dać wskazówki, podzielić się posiadana wiedzą.
Z problemu tego narodził się pomysł na utworzenie Referaty Młodych Matematyków - Tomik I. Książka w wersji elektronicznej (tzw. e-book), w której zostaną umieszczone prace młodych osób zainteresowanych matematyką.
Podstawowe pytanie brzmi: Co należy zrobić, aby moja praca znalazła się w tym tomiku? Odpowiedź jest bardzo prosta - wystarczą chęci i trochę czasu. Ktoś jednak mógłby stwierdzić, że to za mało i zapytać: Chciałbym coś napisać, ale nie mam pomysłu. Co mam zrobić? lub Mam pomysł, ale brakuje mi literatury, materiałów. Czy w związku z tym mam zrezygnować? Czy można zaradzić tym kwestiom? Otóż tak. Zgłaszając się do projektu możesz zaznaczyć, że interesują Cię tematy, na które mógłbyś coś napisać. Wówczas zostaną Ci one przesłane pocztą elektroniczną. Podobnie z literaturą. Wystarczy, że zapytasz, a na pewno coś się znajdzie, co ułatwi Ci pracę.
Jeśli chcesz wziąć do ręki "książkę", w której zamieszczony jest Twój referat, to nie zastanawiaj się dłużej i przystąp do tego projektu.
Nie masz nic do stracenia, a zyskać możesz bardzo dużo.
  • 0

Afroman

Kombinator

• Użytkownik
3

Napisano 25.09.2011 - 17:55