Skocz do zawartości

•  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Zdjęcie

Znajdź X

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamnowaczek89

Jamnowaczek89

Wielki Analityk

• VIP
  • 1107 postów
193
Pomocnik II

Napisano 28.02.2009 - 21:45

Patrzcie na załączniki :)

Załączone miniatury

• znajdzX.jpg
  • metale.jpg
  • pinokio.jpg

• 0

Afroman

Kombinator

• Użytkownik
3

Napisano 25.09.2011 - 17:55

#2 Tomalla

Tomalla

=-.-= Spatter Guy =-.-=

• $Jr Admin
  • Redaktor
  • 3211 postów
1037
Starszy Wykładowca I

Napisano 28.02.2009 - 23:19

Patrzcie na załączniki :)

Cosik naciągane ... szczególnie z tymi metalami ;/ Ja jestem bardziej zwolennikiem "kwiatkuw w zeszytah szkolnych" :)
  • 0
________
Nie rozwiązuję zadań poprzez PMy!
Nie zaśmiecać mi skrzynki odbiorczej wiadomościami typu "pomóż mi w następnym zadaniu" etc.
Tego typu wiadomości będę po prostu ignorował i od razu usuwał.

=-.-= ToMaLlA - General Modder in games with QuaKe 3 and DooM III EnGiNes =-.-=

#3 Jamnowaczek89

Jamnowaczek89

Wielki Analityk

• VIP
  • 1107 postów
193
Pomocnik II

Napisano 28.02.2009 - 23:30

Cosik naciągane ... szczególnie z tymi metalami ;/ Ja jestem bardziej zwolennikiem "kwiatkuw w zeszytah szkolnych" :)

czy ja wiem, czy naciągane.. u nas w szkole np. ostatnio na sprawdzianie napisał ktoś, że ludomania to zabójstwo ludzi w sposób masowy

niekiedy uczniowie jak nie wiedzą co pisać to piszą bzdury..np. na biologi na kartkówce mieliśmy kiedyś narysować komórkę i opisać budowę to kumpel telefon narysował i opisał każdy przycisk i z czego jest wykonany :);P
  • 0

#4 Tomalla

Tomalla

=-.-= Spatter Guy =-.-=

• $Jr Admin
  • Redaktor
  • 3211 postów
1037
Starszy Wykładowca I

Napisano 28.02.2009 - 23:34

czy ja wiem, czy naciągane.. u nas w szkole np. ostatnio na sprawdzianie napisał ktoś, że ludomania to zabójstwo ludzi w sposób masowy

niekiedy uczniowie jak nie wiedzą co pisać to piszą bzdury..np. na biologi na kartkówce mieliśmy kiedyś narysować komórkę i opisać budowę to kumpel telefon narysował i opisał każdy przycisk i z czego jest wykonany :) ;P

Nie wiem co powiedzieć ... fajnych masz tych ... kumpli ... :) Kiedy chodziłem do podstawówki, jeden uczeń na lekcji pomylił "prostotę" z "prostatą". Ostatecznie wyszło, że ma problemy z prostatą ... :) Sam kiedyś miałem masę pięknych kwiatkuf w zeszytach, szczególnie od j. polskiego ... :) Jak się dogrzebię w starych zeszytach, to nawet kilka przepiszę :) :D

Pozdrawiam, Tomalla
  • 0
________
Nie rozwiązuję zadań poprzez PMy!
Nie zaśmiecać mi skrzynki odbiorczej wiadomościami typu "pomóż mi w następnym zadaniu" etc.
Tego typu wiadomości będę po prostu ignorował i od razu usuwał.

=-.-= ToMaLlA - General Modder in games with QuaKe 3 and DooM III EnGiNes =-.-=

#5 Jamnowaczek89

Jamnowaczek89

Wielki Analityk

• VIP
  • 1107 postów
193
Pomocnik II

Napisano 01.03.2009 - 00:41

Nie wiem co powiedzieć ... fajnych masz tych ... kumpli ... :) Kiedy chodziłem do podstawówki, jeden uczeń na lekcji pomylił "prostotę" z "prostatą". Ostatecznie wyszło, że ma problemy z prostatą ... :) Sam kiedyś miałem masę pięknych kwiatkuf w zeszytach, szczególnie od j. polskiego ... :) Jak się dogrzebię w starych zeszytach, to nawet kilka przepiszę :) :D

Pozdrawiam, Tomalla

heh..to ja mam gościa w klasie który w zeszłym roku trójkąta prostokątnego nie umiał narysować i co najlepsze zdał z dopuszczającym z matmy :)

ale nigdy nie zapomnę tej lekcji:

N: Adrian narysuj najpierw trójkąt prostokątny.
A: hmm..
kilkusekundowa cisza, po chwili w tle było słychać już min. mój śmiech
N: No chłopie jak Ty chcesz mieć 2!!
A: moment, co miałem narysować?
N: Trójkąt prostokątny
wziął kredę i narysował ćwiartkę koła..w sali zrobiło się głośno, nikt nie potrafił powstrzymać się od śmiechu

zresztą z nim to nie raz takie akcje były, on jak dodaje ułamki to licznik do licznika, mianownik do mianownika ;P
a zdał tylko dzięki mikro słuchawce w uchu na komisie(no i podsłuchu) :D
  • 0

#6 eit

eit

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 02.03.2009 - 14:56

U mnie kumpel na fizyce nie umiał zrobić zadania, więc... narysował grzyba i podpisał: "Lepszy rydz niż nic."
Jeszcze lepszy był nauczyciel. Dopisał "Ano racja." a obok "0,000000000000001 pkt". I policzył to nawet w ogólnej punktacji, dlatego kumpel na pierwszej stronie miał: dop, 4,000000000000001 pkt :) i nawet ilość zer się zgadzała :]
Stwierdziliśmy, że na następnym sprawdzianie rysujemy grzybobranie. Może się uzbiera calutki punkt ;)
  • 0

Tematy podobne do: Znajdź X     x