Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

- - - - -

Co to są feromony

Napisane przez Kasiulek8431, 11 June 2018 · 396 wyświetleń

Multum osób decyduje się dziś na feromony i wydaje się, iż nie ma w tym nic dziwnego. Na wszelkich witrynach możemy przeczytać niezwykle pozytywne opinie o tych perfumach, choć w rzeczywistości feromony perfumami nie są. Czym są w związku z tym te feromony i kto ma obowiązek się nimi zainteresować?

 

Oddziaływanie na podświadomość

 

Rozpocząć trzeba od tego, że takie feromony (http://feromony.bmr.ovh) to nic innego jak naturalne substancje produkowane przez osobniki tak w świecie zwierząt, ludzi, jak i roślin. Każdy z nas wydziela takie feromony, ale niestety w wielu wypadkach ich ilość jest niewystarczająca. Warto w tej sytuacji wspomóc się substancjami zewnętrznymi. Te pomogą bowiem osiągnąć powodzenie i to nie tylko w życiu intymnym, lecz nawet i zawodowym.

 

Do klubu i do roboty

 

Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę feromony, w większości wypadków są one reklamowane jako te substancje, które umożliwiają podbić serce płci odmiennej. Rzeczywiście wpływają one na podświadomość osobników męskich oraz żeńskich, ale nie możemy w ich kontekście mówić tylko i wyłącznie o sprawach prywatnych. Weźmy tu pod uwagę również i sprawy zawodowe. Nie da się bowiem ukryć, iż feromony w ogromnej mierze pomagają także oddziaływać na podświadomość dyrektorów lub konsumentów.

 

Szeroki wybór

 

W związku z tak sporym zainteresowaniem feromony na rynku są dzisiaj bardzo popularne i jest ich sporo. Nie wszystkie są jednak dobrej jakości. Jeżeli chcemy mieć dodatkowego asa w rękawie, warto decydować się na feromony z wyższej półki. Wówczas o ich skuteczność nie ma się co martwić i wyniesiemy z ich aplikowania faktycznie wiele korzyści. Zobacz ranking feromonów na stronie  • 0Tagi

Ostatnie wpisy

Aktywność użytkowników

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych