Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

- - - - -

Text Enhance - jak to "ustrojstwo" usunąć?

Napisane przez matma4u, 02 August 2012 · 5049 wyświetleń

spam Firefox
Nie miałem złudzeń co do tego, że nadejdzie taki dzień, w którym instalacja dodatku Adblock Plus w przeglądarce Firefox okaże się nieskutecznym zabezpieczeniem przed niechcianymi reklamami. Naiwnym było by sądzić, że wszelkiej maści spamerzy odpuszczą sobie i przestaną nas gnębić. I stało się!!!

Kilka dni temu podczas instalacji jakiegoś programu lub dodatku do przeglądarki zostałem wbrew mojej woli "obdarowany" nowym sposobem serwowania reklam - Text Enhance. Działa to w ten sposób, że jedno ze słów w treści witryny jest podkreślone i podświetlone na niebiesko. Po najechaniu na nie myszką wyświetla się okienko z reklamą. W pewnych sytuacjach jest to bardzo irytujące, np. gdy podkreślone słowo kluczowe jest odnośnikiem do innej części naszego serwisu. Wtedy jesteśmy zmuszeni do kliknięcia co skutkuje przeniesieniem nas na stronę z reklamą.

Na szczęście dość szybko znalazłem w internecie przydatne informacje, które pozwoliły mi pozbyć się tych reklam.
Dla zainteresowanych tematem podaję link, pod którym znajdziecie potrzebne informację pozwalające na skuteczne wyeliminowanie Text Enhance z Waszego systemu: How To Remove Text Enhance

  • 0