Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

- - - - -

Cyberstalking

Napisane przez matma4u, 17 September 2010 · 809 wyświetleń

cyberstalking trolling
Niestety historia lubi powtarzać się. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy na forum o trollowaniu, a tu już mamy nowy problem. Otóż ostatnio użytkownik Robakks vel Lala_Tomala vel Admin_adminów itp. itd z uporem maniaka nęka nas swoimi wpisami na blogach i forum. W związku z tym informuję: cyberstalking od jesieni tego roku będzie karalny (max 12 lat) W przypadku uporczywego i szkodliwego działania ze strony użytkowników będziemy zgłaszać sprawę na PolicjęJak podaje Wikipedia:

Cyberstalking – używanie Internetu i innych mediów elektronicznych do nękania drugiej osoby.Zjawisko to jest definiowane jako używanie technologii informacyjnej, w szczególności Internetu, przez pojedynczą osobę lub grupę osób, by dręczyć inną pojedynczą osobę, grupę osób lub całą organizację. Zachowania obejmują to fałszywe oskarżenia, monitoring, pogróżki, kradzież tożsamości, uszkodzenia sprzętu lub danych, narzucanie się innym osobom z seksualnymi intencjami i gromadzenie informacji o nich celem dręczenia.

Uwaga!

Pamiętaj. Nie jesteś anonimowy w internecie. Wszędzie zostawiasz swoje "odciski" np: adres IP, email, które moge być wykorzystane przez Policję do namierzenia Twojego "fizycznego" miejsca zamieszkania  • 0"To forum nie zajmuje się matematyką", a wówczas przestanę tu pisać.Czy to jasne?

Uwaga!

To forum nie zajmuje się matematyką. Żegnam Pana, moja cierpliwość skończyła się. Dla celów prawnych napisze jeszcze: ma Pan zakaz rejestrowania się na forum, publikowania wpisów i komentowania. Pana blog został wyłączony, a wszystkie dane zapisane w celu podjęcia ewentualnych kroków prawnych.

Na matematycznym forum zadaję matematyczne pytania, a gówniarstwo cenzurujące to forum obraża mnie przezwiskami, natomiast pytania i wyjaśnienia usuwa blokując mi dostęp do mojego bloga - a więc dokonując kradzieży intelektualnej.Kolejny mój wpis został na tym forum usuniętyCytatJa wiem co wiem np. wiem, że na swoim blogu Ereinion napisał:"Pokażemy w tym wpisie jaką trasę powinien obrać goniący, aby niezależnie od zachowania uciekającego odzyskać krzyż."A ja odpisałem:W czasie gdy goniący osiąga położenie krzyża - to krzyż oddala się o połowę tej drogi niesiony na ramionach uciekających.Podaj:po ilu krokach goniący odzyska krzyż?Wiem również jaka jest odpowiedź na to pytanie.Edward Robak* z Nowej Huty~>°<~miłośnik mądrości i nie tylkoJa nie oczekuję personalnych pyskówek i ubliżania mnie ale konkretnej odpowiedzi.Jeśli nie chcesz znać odpowiedzi to napisz:"To forum nie zajmuje się matematyką", a wówczas przestanę tu pisać.Czy to jasne?Robakks*°"˝'´¨˘`˙·^:;~>¤<×÷-.,˛¸

I tak kończy się ta smutna historia, "miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze"
    • 3

Przeszukaj mój blog

SzubienicaSzubienica
Ostatni odwiedzający