Skocz do zawartości

  •  
  • Mini kompendium
  • MimeTeX
  • Regulamin

Oficjalny blog Forum MatematykBydgoski Festiwal Nauki - przygotowano ponad 550 imprez

Napisane przez matma4u, w Nauka w Polsce 13 May 2012 - - - - - - · 3514 wyświetleń

Bydgoski Festiwal Nauki - przygotowano ponad 550 imprez Przeszło 550 wykładów, warsztatów, pokazów, koncertów i konkursów złoży się na 3. Bydgoski Festiwal Nauki, który odbędzie się od 23 do 26 maja.

Organizatorami są trzy z bydgoskich uczelni - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy i Wyższa Szkoła Gospodarki. Zaplanowano imprezy o profilu...


Eksperci: uczelnie nie zawsze uczą myślenia

Napisane przez matma4u, w Nauka w Polsce 13 May 2012 - - - - - - · 3294 wyświetleń

Eksperci: uczelnie nie zawsze uczą myślenia Uczelnie skutecznie przekazują wiedzę, ale nie zawsze uczą myślenia. A dopiero ono - oraz tzw. kompetencje społeczne - zwiększa szanse absolwenta na znalezienie pracy - mówiono w czwartek na Uczelni Vistula (UV) podczas konferencji nt. bezrobocia wśród absolwentów.

"Praktyka gospodarcza pokazuje, że uczelnie lepiej lub gorzej...


Kraków przygotowuje się do Festiwalu Nauki

Napisane przez matma4u, w Nauka w Polsce 30 April 2012 - - - - - - · 3449 wyświetleń

Kraków przygotowuje się do Festiwalu Nauki Pokazy doświadczeń naukowych, wykłady, spotkania, prelekcje, wystawy, spektakle i koncerty znalazły się w programie XII Festiwalu Nauki, który odbędzie się w Krakowie od 9 do 12 maja. Hasłem tegorocznej edycji imprezy jest „Teoria-Poznanie-Doświadczenie”. Jednym z patronów medialnych imprezy jest serwis Nauka w Polsce.

W tym...


18 indeksów do wygrania w konkursie SGGW

Napisane przez matma4u, w Nauka w Polsce 29 April 2012 - - - - - - · 5319 wyświetleń

18 indeksów do wygrania w konkursie SGGW Tegoroczni maturzyści mogą zdobyć indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jeszcze przed rozpoczęciem rekrutacji na studia. Należy wziąć udział w konkursie "Start po indeks". SGGW przygotowało 18 indeksów.

Konkurs "Start po indeks" jest organizowany przez uczelnię w trakcie Dni SGGW, które w tym...


Integracja forum z Facebook - czyli jak to się je

Napisane przez matma4u, 19 April 2012 - - - - - - · 1512 wyświetleń
Facebook
Przeglądając statystyki rejestracji zauważyłem, że 10% nowych użytkowników zakłada konto na forum będąc zalogowanym na Facebooku. W związku z tym postanowiłem napisać w jaki sposób cały ten proces przebiega i jakie korzyści z tego wynikają. Integracja konta jest dwukierunkowa, to znaczy, że mając już konto na forum możemy je połączyć...


Przeszukaj mój blog

SzubienicaSzubienica
Ostatni odwiedzający